Atrakcyjna cena

Zaproszenie F1478

Cena 2,99 zł

Wyjątkowe, nowoczesne zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości opalizującego papieru w kolorze ecru. Okładka zdobiona geometrycznym sercem w kolorze różowego złota uzyskanym metodą złocenia. Wkładka do nadruku tekstu beżowa metalizowana.

Zaproszenie 069.45.03

Cena 2,95 zł

Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru. Okładka ozdobiona złotym motywem kwiatowym z dwoma motylami. Nacięcia wokół skrzydeł dają trójwymiarowy efekt. Wkładka matowa w kolorze ecru. W cenie zaproszenia istnieje możliwość wycięcia np. inicjałów na okładce.

Zaproszenie F1227

Cena 2,59 zł

Piękne zaproszenie wykonane z matowego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabiają dwa złote motyle oraz napis "Zaproszenie na Ślub". Skrzydełka motyli zostały nacięte laserowo, dając trójwymiarowy efekt. Wkładka do nadruku matowa w kolorze ecru. Nie ma możliwości zmiany napisu na okładce.

Zaproszenie F1191

Cena 2,80 zł

Zabawne zaproszenie wykonane z ekologicznego papieru w kolorze ecru. Dwustronna faktura o łagodnej strukturze nadaje niepowtarzalną estetykę zaproszeniu. Na okładce zaproszenia został wykonany brązową folią rower oraz napis "Tandemem w Świetlaną przyszłość". Nadruk tekstu wykonujemy na matowej wkładce w kolorze ecru.

Zaproszenie F1428TZ

Cena 2,89 zł

Wyjątkowe zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości opalizującego papieru w kolorze ecru. Okładka zdobi nowoczesne trójwymiarowe złote serce. Na okładce miejsce do nadruku: inicjałów, imion Młodej Pary, daty ślubu itp. Wkładka do nadruku tekstu matowa ecru.

Zaproszenie F1385

Cena 3,50 zł

Eleganckie zaproszenie wykonane z matowego papieru w kolorze ecru. Subtelny wzór okładki zaproszenia został wykonany techniką cięcia laserowego. Wyzłocony napis "Zaproszenie". Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.

Zaproszenie 069.03.01

Cena 2,95 zł

Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości papieru metalizowanego. Okładka w kolorze złotym ozdobiona złotym motywem i motylkami wyciętymi z okładki. Wkładka w kolorze opalizującym na złoto. W cenie zaproszenia istnieje możliwość wycięcia inicjałów na okładce.