Katalog 9

Zaproszenie F1078

Cena 4,50 zł

Zaproszenie wykonane z matowego papieru w kolorze ecru. Na okładce wytłoczony został delikatny ornament. Niektóre jego elementy dodatkowo wyzłocono. Na okładce drukowane są imiona oraz data ślubu. Wkładka do nadruku w kolorze ecru. Zaproszenie wysyłamy w formie gotowej do wręczenia.

Zaproszenie 063.02.08

Cena 3,50 zł

Okładka zaproszenia wykonana z białego, perłowego papieru. Dmuchawce wykonane metodą hot-print w kolorze srebrnym. Na okładce możliwość wycięcia imion Pary Młodej lub daty ślubu lub słowa 'zaproszenie' itp. Środek biały.

Zaproszenie 063.12.02

Cena 3,50 zł

Okładka zaproszenia z papieru metalizowanego. Dmuchawce wykonane metodą hot-print w kolorze białym. Na okładce możliwość wycięcia imion Pary Młodej lub daty ślubu lub słowa 'zaproszenie' itp. Środek biały metalizowany.

Zaproszenie F965Q

Cena 3,50 zł

Okładka z białego metalizowanego papieru. Liście wykonane metodą hot-print, jeden w kolorze srebrnym, drugi liść oraz napis ZAPROSZENIE hot-print hologramowy. Serduszka na brzegach jednego z liści tłoczone. Środek biały mieniący się.

Zaproszenie F1041CG

Cena 4,50 zł

Zaproszenie, wykonane z gumowego papieru w kolorze czerwonym. Na okładce w przeciwległych rogach znajdują się motywy kwiatowe wykonane przy pomocy czerwonej folii. Na środku okładki istnieje możliwość wycięcia laserowo inicjałów Pary Młodej. Wkładka do nadruku w kolorze białym. Do wkładki przymocowana jest czerwona, satynowa wstążka.