Zaproszenia ślubne

Jest 363 produktów.

Pokazano 1-12 z 363 pozycji

Próbki zaproszeń ślubnych

Niektóre modele zaproszeń można zamówić w formie próbki. Zamówienie próbek możliwe jest po wcześniejszym zapytaniu mailowym o dostępność. Próbki zaproszeń wysyłamy wyłącznie z przykładowym (losowo wybranym) tekstem i danymi lub w wyjątkowych przypadkach bez nadruku. Koszt próbki to: cena zaproszenia + 3,50 zł. koszt przesyłki listem zwykłym priorytetowym...

Zaproszenie T1147

Cena 3,90 zł

Okładka zaproszenia wykonana z białego, matowego papieru. Przód okładki ozdobiony kolorowymi kwiatami oraz delikatną falką wykończoną srebrzeniem. Po otwarciu pierwszej strony widać nadrukowane różowe motywy kwiatowe Nadruk tekstu wykonywany jest na białej, matowej wkładce. Koperta w kolorze białym matowym.

Zaproszenie F1240

Cena 4,95 zł

Zaproszenie ślubne z najnowszej kolekcji wykonane z matowego papieru. Podkładka zaproszenia w kolorze ecru, natomiast wkładka do nadruku z beżowego matowego papieru. Uroku dodaje wycięta laserowo banderola w kolorze ecru. Zaproszenie wysyłamy w formie gotowej do wręczenia.

Zaproszenie F1265TZ

Cena 4,20 zł

Piękne, eleganckie zaproszenie wykonane z matowego papieru w kolorze ecru. Na okładce znajdują się delikatne tłoczenia pokryte perłową folią oraz wycięcia przypominające koronkę. Nadruk tekstu wykonywany jest na matowej wkładce w kolorze ecru.

Zaproszenie F5487

Cena 4,90 zł

Eleganckie zaproszenie wykonane z delikatnie fakturowanego papieru. Okładkę zdobi wytłoczony, klasyczny ornament. Krawędź zaproszenia została dodatkowo wyzłocona. Wyjątkową ozdobą jest aplikacja w postaci wstążki z przyklejoną perełką. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.

Zaproszenie F5491

Cena 4,70 zł

Zaproszenie wykonane z delikatnie fakturowanego papieru. Okładka w formie kieszonki z nadrukowanymi kwiatami. Wkładka do nadruku tekstu z jednostronnie fakturowanego, ozdobnego papieru. w Prawym górnym rogu miejsce na nadruk imion Młodej Pary.

Zaproszenie F1397TB

Cena 2,89 zł

Zaproszenie ślubne wykonane z wysokiej jakości matowego białego papieru. Na okładce znajduje się srebrny subtelny motyw pary jadącej na rowerze. Nadruk tekstu wykonujemy na matowej wkładce w kolorze białym.

Zaproszenie F1056TZ

Cena 4,40 zł

Zaproszenie wykonane z perłowego papieru w kolorze ecru. Na okładce znajduje się ciekawe tłoczenie oraz delikatne srebrzenia. Dodatkową ozdobą jest biała, atłasowa kokardka. Wkładka do nadruku w kolorze ecru. Zaproszenie wysyłamy w formie gotowej do wręczenia.

Zaproszenie F1078

Cena 4,50 zł

Zaproszenie wykonane z matowego papieru w kolorze ecru. Na okładce wytłoczony został delikatny ornament. Niektóre jego elementy dodatkowo wyzłocono. Na okładce drukowane są imiona oraz data ślubu. Wkładka do nadruku w kolorze ecru. Zaproszenie wysyłamy w formie gotowej do wręczenia.

Zaproszenie T1108

Cena 6,60 zł

Zaproszenie wykonane z białego, metalizowanego papieru. Przód okładki bogato ozdobiony tłoczeniami oraz srebrzonymi kwiatami, dodatkowo tył zaproszenia ozdobiony został identycznymi srebrzonymi kwiatami. Całość przewiązuje jasnobrązowa satynową wstążka na której umieszczony jest bilecik z wysrebrzonym napisem Zaproszenie. Nadruk tekstu wykonywany jest na...

Zaproszenie F1048

Cena 4,20 zł

Oryginalne zaproszenie z najnowszej kolekcji wykonane z białego, perłowego papieru. Na okładce widnieją dwa wycięte laserowo kolibry oraz wysrebrzone gałązki. Najciekawszym elementem zaproszenia jest nadruk wykonany na pierwszej stronie wkładki. Przedstawia on kolorowe kwiaty, które nadają tło wyciętym w okładce ptaszkom. Wkładka do nadruku w kolorze...

Zaproszenie F1258cs

Cena 4,95 zł

Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości czerwonego, matowego papieru o delikatnej fakturze. Okładkę zdobi oryginalne wycięcie laserowe z wytłoczonym motywem roślinnym. Wkładka do nadruku z metalizującego papieru. Dodatkową ozdobą jest satynowa wstążka w kolorze ecru.