Katalog 6

Zaproszenie F5491

Cena 4,70 zł

Zaproszenie wykonane z delikatnie fakturowanego papieru. Okładka w formie kieszonki z nadrukowanymi kwiatami. Wkładka do nadruku tekstu z jednostronnie fakturowanego, ozdobnego papieru. w Prawym górnym rogu miejsce na nadruk imion Młodej Pary.

Zaproszenie F5493

Cena 5,05 zł

Zaproszenie w stylu rustykalnym, wykonane z delikatnie fakturowanego papieru. Wyjątkowa koperta z nadrukowanym kwiatowym ornamentem i aplikacją w postaci wstążki wraz z zaproszeniem, tworzy ozdobny komplet.

Zaproszenie F5532

Cena 5,30 zł

Bogato zdobione zaproszenie wykonane z perłowego papieru w kolorze ecru. Okładka w formie ażurowej koperty wykonana metodą cięcia laserowego i złocenia. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa, sztywna. Koperta perłowa ecru.

Zaproszenie F3690

Cena 5,40 zł

Wyjątkowe zaproszenie ślubne z najnowszej kolekcji, wykonane z metalizowanego papieru w kolorze perłowym. Okładkę zdobi motyw kwiatowy wykonany techniką cięcia laserowego i tłoczenia. Wkładka do nadruku biała matowa. Uroku dodaje satynowa wstążka ze srebrną klamrą. Koperta perłowa biała.

Zaproszenie F3695

Cena 5,40 zł

Wyjątkowe zaproszenie ślubne z najnowszej kolekcji, wykonane z metalizowanego papieru w kolorze ecru. Okładkę zdobi motyw kwiatowy wykonany techniką cięcia laserowego i tłoczenia. Wkładka do nadruku ecru matowa. Uroku dodaje satynowa wstążka ze złotą klamrą. Koperta perłowa ecru.

Zaproszenie F5569

Cena 5,05 zł

Wyjątkowe zaproszenie ślubne wykonane z jednostronnie metalizowanego, delikatnie fakturowanego papieru, oraz wkładki do nadruku wykonanej z papieru ekologicznego. Okładkę ozdabia nadrukowany motyw kwiatowy. Do zaproszenia dodawana jest zawieszka, na której nie wykonujemy nadruku (rekomendowana personalizacja wykonana ręcznie na zawieszce). Zaproszenie...

Zaproszenie F5545

Cena 5,05 zł

Zaproszenie ślubne w formie kieszonki z nadrukowanym motywem lawendy. W centralnej części zaproszenia miejsce do nadruku imion Młodej Pary. Okładka wykonana z wysokiej jakości jednostronnie metalizowanego papieru z delikatną fakturą. Nadruk tekstu wykonywany jest na matowym papierze w kolorze ecru. 

Zaproszenie F5558

Cena 4,95 zł

Zaproszenie ślubne w formie kieszonki z nadrukowanym motywem kwiatowym. Okładka wykonana z wysokiej jakości jednostronnie metalizowanego papieru z delikatną fakturą. Uroku dodaje satynowa wstążka w kolorze różowym ze srebrną klamrą. Nadruk tekstu wykonywany jest na matowym papierze w kolorze ecru.

Zaproszenie F5557

Cena 5,30 zł

Wyjątkowe zaproszenie z ozdobną okładką w formie kieszonki, z efektownym, precyzyjnym motywem wyciętym laserowo oraz nadrukiem kolorowych kwiatów. Okładka wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru. Nadruk tekstu wykonywany jest na matowym papierze w kolorze ecru.

Zaproszenie F5541

Cena 5,20 zł

Wyjątkowe zaproszenie z ozdobną okładką w formie kieszonki, z efektownym, precyzyjnym motywem wyciętym laserowo oraz nadrukiem kolorowych kwiatów. Okładka wykonana z matowego papieru w kolorze ecru. Nadruk tekstu wykonywany jest na ekologicznym papierze.