Katalog 10

Zaproszenie F5487

Cena 4,90 zł

Eleganckie zaproszenie wykonane z delikatnie fakturowanego papieru. Okładkę zdobi wytłoczony, klasyczny ornament. Krawędź zaproszenia została dodatkowo wyzłocona. Wyjątkową ozdobą jest aplikacja w postaci wstążki z przyklejoną perełką. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.

Zaproszenie F5482

Cena 5,05 zł

Eleganckie zaproszenie wykonane z delikatnie fakturowanego papieru. Okładkę ozdabia klasyczny ornament, dający wrażenie miękkiego pluszu. Wyjątkową ozdobą jest aplikacja w postaci wstążki z przyklejoną perełką. Wkładka do nadruku tekstu, dopasowana do okładki, delikatnie fakturowana w kolorze ecru.

Zaproszenie F3641

Cena 6,80 zł

Nowość! Eleganckie zaproszenie. Wkładka wykonana z fakturowanego papieru w kolorze ecru. Dodatkowo na wkładce został wytłoczony wzór. Podkładka bardzo gruba, perłowa w kolorze ecru ze złotym brzegiem. Dodatkową ozdobą jest mała perełka. Koperta perłowa w kolorze ecru. Na życzenie klienta na kopercie możemy wydrukować inicjały Państwa Młodych.

Zaproszenie F3633

Cena 5,75 zł

Eleganckie zaproszenie. Wkładka wykonana z fakturowanego papieru w kolorze ecru. Okładka w formie koszulki w kolorze ecru bogato przyozdobiona motywami wykonanymi perłową folią. Dodatkową ozdobą jest kryształek. Koperta ecru perłowa.

Zaproszenie F3639

Cena 7,45 zł

Zaproszenie ślubne z najnowszej kolekcji. Podkładka o grubości 3 mm wykonana ze sztywnego perłowego papieru w kolorze ecru. Ramka podkładki jest złota. Wkładka zaproszenia wykonana z perłowego papieru w kolorze ecru. Zaproszenie ozdobione jest tłoczoną ramką. Koperta perłowa ecru.

Zaproszenie F5438

Cena 5,10 zł

Eleganckie zaproszenie. Wkładka wykonana z matowego fakturowanego papieru w kolorze ecru. Okładka w formie koszulki metalizowana w kolorze ecru. Brzeg koszulki został wyzłocony. Dodatkową ozdobą są złocone kropeczki oraz beżowa kokardka. Do zaproszenia nie jest dodawana koperta.