Księga na całe życie

Księga na całe życie

Gościu miły, Gościu drogi, zanim opuścisz weselne progi,

W księdze ślubnej złóż życzenia,, tak, byśmy mieli piękne wspomnienia.

Prosimy o wpisy gości przemiłych! Opinie, życzenia i zażalenia.

Słów kilka wystarczy, by pamięć zatrzymać, by później po latach dzień ten wspominać.

Chcemy w pamięci czas ten uwiecznić, Aby nie stracić ani chwileczki

Z kielicha marzeń wciąż czerpać natchnienie By radość przeżywać na samo wspomnienie…

Kiedyś zupełnie nieznane, z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. Mowa o księgach weselnych, które są ciekawą i niestandardową pamiątką z tego jednego, wyjątkowego dnia w życiu.

Warto pomyśleć o księdze gości z kilku powodów. Nie zdajemy sobie sprawy, że otwarta po kilku latach małżeństwa przypomni nie tylko atmosferę ślubu i wesela, ale przede wszystkim uczestników tej uroczystości. Szczególnie w połączeniu z albumem na zdjęcia ślubne jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesie nas w czasie.

Miłe słowo, życzenia, dobra rada czy dowcip, wpisany do księgi gości weselnych, będą najlepszą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Tym bardziej, że życzeń składanych pod kościołem raczej rzadko kto pamięta. Tłok, długa kolejka, bywa że i zła pogoda sprawia, że wszyscy spieszą się ze złożeniem nowożeńcom gratulacji i powinszowań. Co innego kiedy słowa te zostaną przelane na łamy księgi gości weselnych. Może to być ozdobny album lub specjalnie zamówiona spersonalizowana książka z czystymi stronami.

Oferta tego rodzaju publikacji jest na rynku doprawdy imponująca. Wystarczy poprosić gości o wpisywanie życzeń, sentencji, zabawnych anegdot z waszego życia, by powstała niepowtarzalna publikacja.